LVS 510

LVS 510

Obchodne zastupujeme Českú výrobnú firmu STROJÍRNA NOVOTNÝ,s. r.o. pri predaji inovovaného lesného vyvážacieho stroja ,forwardera LVS 5, s novým označením LVS 510 na Slovensku.   

Originálne tvarovaná, priestranná, odpružene uložená a odklápateľná kabína s dobrým výhľadom pri práci a jazde, vytvára komfort pre obsluhu. Preriešením tvaru kapoty sa zlepšil prístup k agregátom pri dennej údržbe. Čerpadlo pohonu novej generácie od Sauer Danfoss, účinnejšie chladenie spolu s motorom Cummins a spoľahlivým protipreklzovým systémom ASC zvýšili ťažnú silu stroja o takmer 12kN a stúpavosť o viac ako 25%. Nové miesto má zväčšená hydraulická nádrž. Zväčšený je objem aj palivovej nádrže,......atď.

Spolu so základným strojom si môžete zakúpiť celý rad prídavných zariadení a nadstavieb (klimatizáciu,rámovú brzdu,klembank, čelný vyprošťovací naviják, štípaciu hlavu,kolesopásy, reťaze na kolesá,..atď.)

Vyvážačka LVS 510 sa vďaka zlepšeným technickým parametrom, stáva ideálnym prostriedkom k využitiu pri sortimentnej metóde ťažby dreva v prebierkových porastoch a pri spracovaní biomasy.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte, alebo nám napíšte.