LVS 520

LVS 520

Obchodne zastupujeme na Slovensku českú výrobnú firmu STROJÍRNA NOVOTNÝ,s.r.o. pri predaji a servise inovovaného lesného vyvážacieho stroja, forwardera LVS 5000 s novým označením LVS 520.

Vývozka LVS 520 s pohonom 8x8, má nosnosť min.6ton a objem ložnej plochy je min.5m3.

Spoľahlivý motor CUMMINS QSB s výkonom až 74kW, usporiadanie transmisie s kardanovým náhonom a jedným pojazdovým čerpadlom SAUER DANFOSS novej generácie a nové riešenie boggie náprav zvyšili ťažnú silu, spoľahlivosť a aj životnosť stroja.Diferenciály sú vybavené 100% mechanickou uzavierkou.

Originálnym tvarovaním odklápateľnej prednej a otvárateľnej zadnej kapoty sme zlepšili chladenie, vzhľad a aj prístup k agregátom pri dennej údržbe. Hydraulická a aj palivová nádrž majú zväčšený objem. Umiestnením hydraulických rozvádzačov do predneho vozu a preriešením prechodu hadíc k hydraulickej ruke, sme zvýšili ich životnosť a zlepšili aj prístup pri servise.

Otočná kabína, s vynikajúcim výhľadom a pohodlnejším nastupovaním, je vybavená vzduchom odpruženou, vyhrievanou sedačkou GRAMMER s mini-joystickami CALDARO. Zväčšili sme priestor pre nohy operátora v kabíne. Klimatizácia a rádio s CD prehrávačom sú už v základnej výbave stroja.

Štandardne s vyvážačkou dodávame švédsku hydraulickú ruku CRANAB FC45T na želanie aj CRANAB FC45DT. Dosah ruky tak môže byť až 8,0m. 

Spolu so základným strojom, si môžete zakúpiť celý rad prídavných zariadení a nadstavieb(ako napr. čelný vyprošťovací hydraulický naviják, kolesopásy, reťaze na kolesá,prídavné osvetlenie na HR,rámovú brzdu, klembank, nástavbu pre odvoz biomasy, predhrev motora a hydraulického oleja,...atď.)

Vyvážačka LVS 520 sa aj vďaka zlepšeným technickým parametrom, stáva ideálnym prostriedkom k využitiu pri sortimentnej metóde ťažby dreva v prebierkových porastoch, pri odvoze biomasy, ale aj pri práci za malým harvesterom.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte, alebo nám napíšte.