LVS 511

LVS 511

Obchodne zastupujeme na Slovensku českú výrobnú firmu STROJÍRNA NOVOTNÝ, s.r.o. pri predaji a servise lesného vyvážacieho stroja - forwardera, ktorý je pokračovateľom úspešnej LVS 5 a LVS 510. Vývozka má označenie LVS 511. 

Vývozná súprava LVS511 je s pohonom 8x8. Maximálna nosnosť vývozky je 5ton a objem ložnej plochy je 5m3.

Motor Cummins s výkonom 57kW poskytuje vyvážačke dostatočnú ťažnú silu s ohľadom na nízku spotrebu paliva. Hydrostatický pojazd s hydraulickým systémom Bosch Rexroth a s hydraulickými uzavierkami pomocou deličov prietoku tzv.flow divider, rovnomerne rozdeľuje ťažnú silu 77 kN na pravú a ľavú stranu. Nízkotlaké pneumatiky so šírkou 400mm, variantne 500mm, vykazujú nízky merný tlak vyvážačky na pôdu.

Vyvážacia súprava je dodávaná s osvedčenou švédskou hydraulickou rukou MOWI P25, variantne tiež MOWI P30 alebo MOHEDA M40 s teleskopom. Dosah hydraulickej ruky tak môže byť 6,6 metra s nosnosťou 450kg pri maximálnom vyložení.

Kabína LVS 511 má zmenený a modernejší tvar. Kabína je komfortná s dostatkom priestoru aj pre tých robustnejších.Je štandardne vybavená rádiom s CD prehrávačom a odpruženou, otočnou sedačkou GRAMMER s joystickami.

Spolu so základným strojom si môžete zakúpiť celý rad prídavných zariadení a nadstavieb (napr.rámovú brzdu,klembank, čelný vyprošťovací naviják, štípaciu hlavu,kolesopásy,reťaze na kolesá,nádstavbu na odvoz haluzín,...atď.)

Vyvážačka LVS 511 je ideálnym prostriedkom k využitiu pri sortimentnej metóde ťažby dreva v prebierkových porastoch, pri náhodilej ťažbe a pri spracovaní biomasy.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte, alebo nám napíšte.